Wholesale

Would you like to sell Fabienne Chapot in your store? Contact one of our showrooms or agents.

Are you already a wholesale customer? Visit our B2B website here.

Wholesale

Wholesale is een belangrijk onderdeel van onze groei strategie. Ons Boldly Feminine DNA willen we graag delen met vrouwen over de hele wereld. Wil jij Fabienne Chapot graag verkopen in jouw store? Neem dan contact op met een van onze showrooms of agenten.

+ - Nederland

Fabienne Chapot Showroom
Danzigerkade 2A 1013 AP Amsterdam
+31 (0)20 5200868 
sales@fabiennechapot.com

Hannah Blankestijn
Groningen / Friesland / Flevoland / Drenthe / Overijssel / Utrecht / Noord-Holland
+31 6 23 68 72 79
hannah@fabiennechapot.com

Willeke van Duijn
Zuid-Holland / Noord-Zeeland / Full-service accounts
+31 6 25 10 53 70
willeke@fabiennechapot.com

Monique Verhagen (NL Sales Manager)
E-tail & Full-service accounts
+31 (0) 610091438
monique@fabiennechapot.com

Pascalle Schouren
Noord Brabant / Limburg / Gelderland / Zuid Zeeland
+31 (0) 623738806
pascalle@fabiennechapot.com

+ - België

Maison Chapot - Showroom Antwerp
Oudeleeuwenrui 19/2a, Antwerp 2000

Account manager
Els van Leeuw
+32 (0)470 50 06 14

els@fabiennechapot.com

+ - Duitsland

Villa Chapot - Showroom Düsseldorf
Am Binnenwasser 5
40474 Düsseldorf

Account managers

Jenny Vogtland
West Germany
+49 170 2062607
jenny@fabiennechapot.com

Deniz Staff
North & East Germany
+49 162 - 9941483
deniz@fabiennechapot.com

Loft Chapot - Showroom Munich
Osterwaldstr. 10
Haus G
80805 Munich

Carina Noll
South-Germany, Austria en Switzerland
+49 175 1899862
Carina@fabiennechapot.com

+ - Luxemburg

Maison Chapot - Showroom Antwerp
Oudeleeuwenrui 19/2a, Antwerp 2000

Account manager
Els van Leeuw
+32(0)470 50 06 14
els@fabiennechapot.com

+ - Frankrijk

Filippini - Showroom Nord-East
6 Bis rue Blanc Dutrouilh
33000 Bordeaux
+33 (0)556 818781
nordouest@filippini.fr

Filippini - Showroom Paris 
35 rue Etienne Marcel 75001 Paris
+33 (0)140 410610 
paris@filippini.fr

+ - Verenigd Koninkrijk & Ierland

SOMEWHERE
30a Acre Lane SW2 5SG London
+44 (0)20 72741633
showroom@somewherelondon.com

+ - Oostenrijk

Loft Chapot - Showroom Munich
Osterwaldstr. 10
Haus G
80805 Munich

Account manager
Paul Beerman
South-Germany, Austria en Switzerland
+49 176 64973639
paul@fabiennechapot.com

+ - Zwitserland

Corinus AGTMC Showroom 469/489 Thurgauerstrasse 117CH – 8152 Glattpark (Opfikon) info@corinus.ch

Account manager
Paul Beerman
South-Germany, Austria & Switzerland
+49 176 64973639
paul@fabiennechapot.com

+ - Zweden

Sjöklint Agenturer AB
Alfagatan 12 43149 Gothenburg
+46 (0)31 3358080

+ - Noorwegen

Kindem Agenturer AS 
Karenslyst allé 18E0278 Oslo
+47 (0)92 814680
anne@kindemagenturer.no

+ - Andere landen

Fabienne Chapot Showroom
Danzigerkade 2A 1013 AP Amsterdam
+31 (0)20 5200868 
sales@fabiennechapot.com

Wil je met ons samenwerken?

We zijn altijd op zoek naar de juiste partners die ons helpen onze internationale ambities waar te maken. Wil jij ons verhaal vertellen in jouw land of regio, als agent of distributeur? Neem dan contact op metsales@fabiennechapot.comen stuur ons je bedrijfspresentatie.